West: Reiningowy weekend dla kreatywnych
Czy interesujesz się reiningiem; jesteś osobą kreatywną i pragniesz spędzić weekend treningowy w profesjonalnym ośrodku? Twoje marzenie może spełnić się znacznie szybciej niż to sobie wyobrażasz. Wystarczy tylko wziąć udział w zabawie przygotowanej przez właścicieli nowo powstającego centrum reiningowego w Łodzi. Zasady są proste: prześlij do 5 maja 2010 propozycję nazwy centrum wraz ze swoimi danymi kontaktowymi, a jeśli Twój pomysł okaże się najlepszy – spędzisz wymarzony, sportowy weekend, w iście reiningowej atmosferze! Nazwa musi być przygotowana w języku polskim i nawiązywać do charakteru sportowo-konferencyjnego centrum oraz jego lokalizacji (Łódź, ulica Grabińska, sąsiedztwo wsi Grabina, Park Krajobrazowy Wzniesień Łódzkich)
Każdy uczestnik może przesłać maksymalnie trzy propozycje na adres: info@equinepr.pl, wpisując w temacie maila – reiningowy weekend.
Zachęcamy do wspólnej zabawy i jednocześnie informujemy, że oprócz nagrody głównej na uczestników czekają wyróżnienia – książki „Western Jazda Konna” Charlene Strickland oraz czapki bejsbolówki z motywem reiningowym.
Wyniki zostaną ogłoszone na stronie www.equinepr.pl do 15 maja 2010 r., a zwycięzcy poinformowani drogą mailową.
Kilka słów o ośrodku
Choć oficjalne otwarcie centrum firmy Color Invest Anny i Stefana Derędowskich przewidziano na połowę 2010 roku, już dziś wiadomo, iż należeć będzie ono do najnowocześniejszych ośrodków jeździeckich w kraju, specjalizujących się w konkurencji Reining.
Dwie kryte ujeżdżalnie, w tym arena sportowa z profesjonalnym podłożem reiningowym i trybunami dla publiczności, restauracja, luksusowy hotel oraz przestronne sale konferencyjne to tylko niektóre elementy infrastruktury łódzkiego ośrodka.
Całość uzupełnia doskonały materiał sportowo-hodowlany. Konie American Quarter Horse pochodzące z najlepszych reiningowych linii, które już dziś z powodzeniem prezentowane są na najważniejszych europejskich i amerykańskich zawodach, w tym: NRHA Futurity w Oklahoma City, czy Breeders Futurity w Kreuth.
Wysłano dnia 07-04-2010 przez Daniel Jastrzebowski
Oceny artykułu
Portal działa w trybie tylko do odczytu.
Wszelkie zmiany (napisane posty, dodane zdjęcia, etc.) wprowadzone od godziny 20.30 dn. 13 listopada br. do czasu zakończenia prac zostaną utracone.
Dziękujemy za wyrozumiałość i zapraszamy jutro!
Błędy proszę zgłaszać na adres biuro@qnwortal.com.