Społeczność jeździecka czeka na Ciebie

Już dziś dołącz do internetowej społeczności jeździeckiej skupiającej pasjonatów i profesjonalistów hippiki.


  • Skupiamy 15 tysięcy Koniarzy
  • Ponad 750 wartościowych artykułów
  • Ponad 500 tysięcy zdjęć
  • Ciekawe dyskusje
  • Ludzie pełni pasji
  • Fotorelacje z zawodów
  • Rozbudowana baza rodowodowa
  • Giełda koni i ogłoszenia

Zostań członkiem społeczności

* powyższe proste pytanie ma na celu
ochronę przed automatami spamującymi

Masz już swój profil?


Korzystanie z serwisu jest darmowe. Pełny dostęp uzyskasz po zarejestrowaniu się.
Dołączenie do nas nie zajmie więcej niż 30 sekund.

Twoje konto



Wasza opinia

Koń na którym jeżdżę






Głosy: 855 Opinie: 3




» Forum koniarzy » Nasze konie i my » Panna Hyranka


Napisz nowy temat
Dewonka » Nie Sty 29, 2012 23:44  

Dewonka

Jeździec

Jeździec
Dołączył: 21 Maj 2006
Posty: 932


Status: Offline

Jestem zmęczona, zbyt dużo rzeczy mnie dotyka na raz, jeszcze choroba Hyranki. Klacz jest do oddania. Dzwonią do mnie handlarze, wciskają kity że chcą ją do ,,ozdoby", ogrom znajomych którzy mają dla mnie złote rady i żerują na moich wyrzutach sumienia.

Ja nie jestem zieloną dziewczynką, która kupiła niedawno konia i zgaduje co mu jest. Koniarzem jestem praktycznie od zawsze, Hyrankę znam od 2 lat. Znam jej budowę, znam jej kopyta, znam gamę weterynarzy warszawskich, prawie wszystkich kowali- wszystko dobierane było z głową. Zdjęcie i diagnozę postawił lekarz weterynarii z ponad 20 letnim doświadczeniem, ortopeda. Rozczyszczal ją też nie kowal-samouk, czy kowal bo kursach, a kowal który ukończyl szkołę kowalską za granicą i robi to naprawdę dobrze i profesjonalnie.

Ostatnich parę nocy zamiast się uczyć spędziłam czytając artykuły, w tym prasę niemiecką dot. schorzenia Hyranki i wydaje mi się że jednak wiem co jej dolega- zwłaszcza że wszystko konsultowałam z weterynarzem.

Jeśli uważasz się za bardziej obeznaną w tej dziedzinie od specjalistów to wróżę przed Tobą świetlaną przyszłość i oby nigdy zapał w Tobie nie wygasł.

Może są ludzie, którzy lepiej by to wszystko zrobili ode mnie, może postępuje niewłaściwie, może jestem złym człowiekiem, ale nikt nie zdaje sobie sprawy z tego co przeżywam i co się we mnie dzieje i jak łatwo jest mówić innym co mają robić, pouczać, nie będąc na ich miejscu.

Lada dzień, będę prosiła o zamknięcie tematu.
Post » Wysłany: Nie Sty 29, 2012 23:44 Zobacz profil autora PW
Napisz nowy temat Ten temat jest zablokowany bez mośliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Pokaż posty:  |   Skocz do:  


» Forum » Nasze konie i my » Panna Hyranka
Pokrewne tematy Odpowiedzi Autor Wyświetleń Ostatni Post
Brak nowych postów pokładanie sie konia 18 Shaerrawedd 10558 Wto Sie 02, 2011 12:30
roksana2712 Zobacz ostatni post
Brak nowych postów Szukam konia! - Melodia sp 12 PaT13 6243 Pią Lip 29, 2011 20:21
monika10919 Zobacz ostatni post
Brak nowych postów Szukam konia do dzierżawy lub współdzierżawy Wrocław!!!! 10 Wallie 7601 Nie Maj 08, 2011 20:42
Doomi Zobacz ostatni post
Brak nowych postów Przyjme konia na dożywocie! 4 Sharda 5614 Pią Kwi 17, 2009 16:03
ginuha Zobacz ostatni post
Brak nowych postów Pomoc dla konia. 17 Oliwai 7512 Sob Sie 09, 2008 17:29
agusia_77 Zobacz ostatni post

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum