Serwis qnwortal.com wykorzystuje "ciasteczka". Więcej w naszej polityce Cookies.

Społeczność jeździecka czeka na Ciebie

Już dziś dołącz do internetowej społeczności jeździeckiej skupiającej pasjonatów i profesjonalistów hippiki.


  • skupiamy 19 tysięcy Koniarzy
  • ponad 900 wartościowych artykułów
  • ponad 600 tysięcy zdjęć
  • ciekawe dyskusje
  • ludzie pełni pasji
  • fotorelacje z zawodów
  • rozbudowana baza rodowodowa
  • giełda koni i ogłoszenia

Masz już swój profil?

Zostań członkiem społeczności

* powyższe proste pytanie ma na celu
ochronę przed automatami spamującymi


Korzystanie z serwisu jest darmowe. Pełny dostęp uzyskasz po zarejestrowaniu się.
Dołączenie do nas nie zajmie więcej niż 30 sekund.

Twoje konto



Zobacz też

Kalendarz jeździecki

Sierpień 2017

PnWtSrCzwPtSobNd
  1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
31
 
 
Brak zaplanowanych wydarzeń na dzisiaj...

Wasza opinia

Gdzie jest paszport Twojego konia?








Głosy: 839 Opinie: 3



Zawody / Imprezy: TOYOTA Horse Trials - Strzegom 2006 (22-25 czerwca)

WKKW (1)      Mam zaszczyt i satysfakcję zaprezentować Państwu Międzynarodowe zawody jeździeckie o Puchar Świata – TOYOTA Horse Trials Strzegom. W 2006 roku zostanie rozegrane 5 międzynarodowych konkursów oraz Mistrzostwa Polski Seniorów w WKKW. W tym roku Puchar Świata zawita do Strzegomia po raz czwarty. Spodziewamy się blisko 200 koni oraz jeźdźców reprezentujących 14 krajów. Strzegomski Puchar Świata to wspaniałe sportowe widowisko i nie zapominane emocje. Dotychczasowe imprezy w 2003, 2004 i 2005 roku zakończyły się zwycięstwami tak wspaniałych zawodników ze światowej czołówki jak: Linda Algotson, Andreas Dibowski, Magnus Gellerdal...

     Gorąco wszystkich zapraszam do obejrzenia na żywo największej imprezy w WKKW w tej części Europy.

Marcin Konarski

Lista zgłoszeń, 07-06-2006 19:00

<;td>Victor ;
lp P CIC* CIC** CIC*** CCI** CCI*** Koń Zawodnik Klub Państwo
  24 88 47 60 17 32 Razem
1   x         Bosko Gandolfo Philip Blindhofer Austria   AUT
2   x         Little Giant Jasmin Brunner-Rösel Austria AUT
3     x       Skibbereen 2 Luise Descovich Austria AUT
4           x Balliscartan Hero Christoph Heiden Austria AUT
5   x         Baria 3 Yasmin Karahasan Austria AUT
6     x       Welton Abbigale Yasmin Karahasan Austria AUT
7         x   Graziano Di Carinzi Katrin Khoddam-Hazrati Austria AUT
8         x   Savana Katrin Khoddam-Hazrati Austria AUT
9         x   Black Francis Verena Pfauth Austria AUT
10         x   Buccaneer's Creek Verena Pfauth Austria AUT
11           x Picollini Andreas Riedl Austria AUT
12     x       Well Done 3 Andreas Riedl Austria AUT
13           x Davigna Harald Riedl Austria AUT
14           x Foxy XX Harald Riedl Austria AUT
15     x       Ivana Harald Riedl Austria AUT
16     x       Cartago Steiner Sebastian Austria AUT
17   x         Cayenne 7 Steiner Sebastian Austria AUT
18           x Nickles & Dimes Jarno Debusschere Belgia BEL
19     x       King Karin Donckers Belgia BEL
20     x       Klara Karin Donckers Belgia BEL
21       x     Lamicell Idem du Roc Karin Donckers Belgia BEL
22           x BRASSERIE Karin Donckers Belgia BEL
23           x Rose's Merlin Karin Donckers Belgia BEL
24       x     S.S. Jett Karin Donckers Belgia BEL
25           x Rainman Sandra Odelberg Belgia BEL
26           x Artic Fox Too Sarah Van Hasselt Belgia BEL
27           x Cara Donn Sarah Van Hasselt Belgia BEL
28           x Bold Action Joris Van Springel Belgia BEL
29           x Banville D Ivoy Pepo Puch Chorwacja CRO
30   Wycofany   Canceled   x Grim 3 Pepo Puch Chorwacja CRO
31           x The Who Pepo Puch Chorwacja CRO
32 x           Cilona HB Nars Alena Hneda Czechy CZE
33       x     Call Back Kim Lowe Dania DEN
34   x         Jungleberry Malene L. Moller Dania DEN
35     x       Karol Malene L. Moller Dania DEN
36           x Patch Malene L. Moller Dania DEN
37       x     La Luna S May-Britt Kattrup Dania DEN
38       x     May-Britt Kattrup Dania DEN
39   x         Mikkeline May-Britt Kattrup Dania DEN
40       x     Ypaja Karuso Piia Pantsu Finlandia FIN
41           x Icare d Auzay Jean Lou Bigot Francja FRA
42         x   Fidji du Hameau Anne Merieux Francja FRA
43           x Grenn Goblin Didier Willefert Francja FRA
44       x   x Glendale 6 Alfred Bierlein Niemcy GER
45       x   x Torcida Alfred Bierlein Niemcy GER
46   x         Mytens Son M Philipp Dehning Niemcy GER
47       x     Euroridings Butts Leon Andreas Dibowski Niemcy GER
48       x     Leonas Dancer Andreas Dibowski Niemcy GER
49     x       Auburn Silver Dollar Martin Drescher Niemcy GER
50     x       Surprise Martin Drescher Niemcy GER
51     x       Magic Daniel Edinger Niemcy GER
52       x   x Welfin Annekatrin Franzky Niemcy GER
53     x   x   Festus G Ulf Greiffert Niemcy GER
54   x         Black Vip LauraJoyce Hesse Niemcy GER
              Birkhof's Grafenstolz        
55   x         TSF Michael Jung Niemcy GER
56   x         La Biosthetique Sam Michael Jung Niemcy GER
57           x Miss Meller Michael Jung Niemcy GER
58     x       Biry Ben Baru Bernd Knorr Niemcy GER
59       x     Chrischona Bernd Knorr Niemcy GER
60   x         FBW Pepino Bernd Knorr Niemcy GER
61     x       Red Powder Alexandra Kroll Niemcy GER
62     x       Fiasko Jennifer Kruger Niemcy GER
63   x         Kulman Jennifer Kruger Niemcy GER
64   x         Hops and Pops Nina Lantermann Niemcy GER
65     x       Miss Undercover S Nina Lantermann Niemcy GER
66   x x       Cosmic Mary Stephanie Leistner-Mayer Niemcy GER
67       x     FBW Honeydrop Elmar Lesch Niemcy GER
68       x     Finch Hatton 3 Elmar Lesch Niemcy GER
69       x     Herakles TSF Elmar Lesch Niemcy GER
70     x       Robin Elmar Lesch Niemcy GER
71   x         Thomas O'Mally Elmar Lesch Niemcy GER
72       x     Karascada M Kai-Steffen Meier Niemcy GER
73   x         Karat Kai-Steffen Meier Niemcy GER
74       x     Feldchronist Mirko Meyer Niemcy GER
75     x       Lifelike Jens Moldenhauer Niemcy GER
76   x         Min Max Constanze Nagel Niemcy GER
77     x       Wellenhit Constanze Nagel Niemcy GER
78       x     Lady Lemon FRH Andreas Ostholt Niemcy GER
79   x         nn Andreas Ostholt Niemcy GER
80   x         Gino Kerstin Pede Niemcy GER
81   x         Highland Rose Isabel Platz Niemcy GER
82   x         Tamino Michele Radzey Niemcy GER
83   x x       Avalange Joe Sandra Reitberger Niemcy GER
84   x         Horstlinde's Bo Stefan Rödl Niemcy GER
85     x x     Samson Stefan Rödl Niemcy GER
86       x     Destiny Lane Kai Ruder Niemcy GER
87     x       Jeans Kai Ruder Niemcy GER
88   x         Leonardo Kai Ruder Niemcy GER
89     x       Natural Tigger Kai Ruder Niemcy GER
90       x   x Ballymakenny Robert Sirch Niemcy GER
91           x Kronprinz Bruno Six Niemcy GER
92   x         Luigi Bruno Six Niemcy GER
93   x x       Irish Rose Michael Spethmann Niemcy GER
94   x         Twix Michael Spethmann Niemcy GER
95     x       Bordou Peter Thomsen Niemcy GER
96       x     King Artus Peter Thomsen Niemcy GER
97       x     The Ghost of Hamish Peter Thomsen Niemcy GER
98           x Butts Larissa Wiebke Timmermann Niemcy GER
99     x x     Libero Janet Wiesner Niemcy GER
10 0     x x     Piccolo Janet Wiesner Niemcy GER
10 1     x x     Merlin Sven Wolf Niemcy GER
10 2   x         Sadderique Matthias Zschuppe Niemcy GER
10 3             Atlantis Ildiko Hites Węgry HUN
10 4       Wycofany   Ben Fox Ildiko Hites Węgry HUN
10 5             Cassius Ildiko Hites Węgry HUN
10 6       x     Gidran Sohaj Balazs Kaizinger Węgry HUN
10 7             Gidran Nimfa Balazs Keizinger Węgry HUN
10 8     x       Chatham Rise Stefano Brecciaroli Wlochy ITA
10 9     x       Climb The Heights Stefano Brecciaroli Wlochy ITA
11           x Striking Heights Stefano Brecciaroli Wlochy ITA
0                      
11 1   x         Cooltime Maria Speranza Gardini Wlochy ITA
11 2     x       Freetown Maria Speranza Gardini Wlochy ITA
11 3     x x     Marengo Madeleine Brugman Holandia NED
11 4     x x     Sundancer 6 Madeleine Brugman Holandia NED
11 5   x         The Texan III Madeleine Brugman Holandia NED
11 6           x Jacker Cracker Chantal Megchelenbrink Holandia NED
11 7   x         V&M Mondra Chantal Megchelenbrink Holandia NED
11 8           x Mr. K Star Alice Naber-Lozeman Holandia NED
11 9           x Several Wendela Schlimmer Holandia NED
12 0   x         Nogency Michele Puch Szwajcaria SUI
12   x         Mata-Hari Sophie Albertson Szwecja SWE
12   x         Optik Sophie Albertson Szwecja SWE
12       x     Fair Dobbin Linda Algotsson Szwecja SWE
12       x     My Fair Lady Linda Algotsson Szwecja SWE
12       x     Stand By Me Linda Algotsson Szwecja SWE
12       x     Little Feather Sofia Bengtsberg Szwecja SWE
12   x         Tennessee Sofia Bengtsberg Szwecja SWE
12       x     Ballys Geronimo Viktoria Carlerback Szwecja SWE
12       x   x Mister X van de Keiberg Viktoria Carlerback Szwecja SWE
9                      
13 0       x     Onyx Viktoria Carlerback Szwecja SWE
13 1   x         Cote d´Azur Nils-Petter Eng Szwecja SWE
13 2       x     Micco Nils Petter Eng Szwecja SWE
13 3   x         Theodor Tobias Gronberg Szwecja SWE
13 4   x         Bookmaker Tobias Grönberg Szwecja SWE
13 5       x     Lord Calvert Anna Hasso Szwecja SWE
13 6       x     Son of a Bitch Anna Hasso Szwecja SWE
13 7       x     Keep Clapping Niklas Lindback Szwecja SWE
13 8   x         Mister Pooh Niklas Lindback Szwecja SWE
13 9   x         nn Niklas Lindback Szwecja SWE
14 0   x         nn Niklas Lindback Szwecja SWE
14           x Olivia Niklas Lindback Szwecja SWE
14   x         Jameson xx Karin Magnusson Szwecja SWE
14     x       Tagay Maria Nasstrom Szwecja SWE
14       x     Herta Cattis Olofsson Szwecja SWE
14       x     Lighthouse Q Therese Olsson Szwecja SWE
14       x     Oxford Ida Sandin Szwecja SWE
14   x         Thelma Ludwig Svennerstĺl Szwecja SWE
14   x         Wirginia Ludwig Svennerstĺl Szwecja SWE
14 9 WYCOFANY Canceled   Bartang Kamil Rajnert LKS Hubertus Biały Bór POL
15 0   x         Chiwien Kamil Rajnert LKS Hubertus Biały Bór POL
15 1       x     Młoda Dama Kamil Rajnert LKS Hubertus Biały Bór POL
15 2       x     Hromy Łukasz Kaźmierczak SKJ Gryf Biały Bór POL
15 3   x         Izalco Łukasz Kaźmierczak SKJ Gryf Biały Bór POL
15 4   x         Komandos Łukasz Kaźmierczak SKJ Gryf Biały Bór POL
15 5       x     Ostler Łukasz Kaźmierczak SKJ Gryf Biały Bór POL
15 6   x         Diabełek Bogusław Owczarek BKJ Bogusławice POL
15 7   x         Halogen Bogusław Owczarek BKJ Bogusławice POL
15 8 x           Liwiec Bogusław Owczarek BKJ Bogusławice POL
15 9         x   Paryż Katarzyna Bawłowicz ZKS Gaz Polski Drzonków POL
16 0     x       Okoń Marta Drzymała jr88 ZKS Gaz Polski Drzonków POL
16 1         x   Saldo Marta Dziak ZKS Gaz Polski Drzonków POL
16 2         x   Autorytet Krzysztof Jawid ZKS Gaz Polski Drzonków POL
16 3 x           Bachus Daria Kobiernik ZKS Gaz Polski Drzonków POL
16 4         x   Beniamin Daria Kobiernik ZKS Gaz Polski Drzonków POL
16 5 x           Reja Oskar Murawski jr88 ZKS Gaz Polski Drzonków POL
16 6   x         Klaudio Kajetan Wałecki jr89 ZKS Gaz Polski Drzonków POL
16     x       Haga Paweł Śniegucki JKS Jaroszówka POL
7                        
16 7 x           Haga Xawery Śniegucki JKS Jaroszówka POL
16                        
8   x         Napad Paweł Śniegucki JKS Jaroszówka POL
16                        
9 x           New Port Paweł Śniegucki JKS Jaroszówka POL
17                        
0 x           Gubernator Artur Społowicz LKJ Moszna POL
17                        
1   x         Orlean Artur Społowicz LKJ Moszna POL
17                        
2   x         Vena Artur Społowicz LKJ Moszna POL
17                       
3   x         Villaret Janusz Bogucki KJ Poster Piaseczno POL
17                        
4   x         Mordock Tatiana Elzanowska KJ Mustang Rogalinek POL
17                        
5   x         Hila Joanna Przybył jr88 Dako Galant Skibno POL
17                        
6     x       Del Piero Paweł Spisak Dako Galant Skibno POL
17                        
7       x     Weriusz Paweł Spisak Dako Galant Skibno POL
17                   KJ Szwadron    
8   x         Kurier Małgorzata Świderek-Baran Jazdy RP St. Miłosna POL
17 9 x           Lusus Tomasz Pałkowski KJ Beniaminek Starogard Gdański POL
18 0   x         Malia Tomasz Pałkowski KJ Beniaminek Starogard Gdański POL
18 1   x         Malwa Tomasz Pałkowski KJ Beniaminek Starogard Gdański POL
18 2   x         Vasco Jan Żmójdzin KJ Liliówka Stęszewko POL
18                        
3 x           Orator Anna Kowalczyk LKS Stragona Strzegom POL
18                        
4 x           Abba Marek Rozwadowski LKS Stragona Strzegom POL
18 Wycofany         Albano Natalia Kaczorowska SKJ Trawers Warszawa POL
5                      
18 6 Wycofany     x   Lewus Natalia Kaczorowska SKJ Trawers Warszawa POL
18 7 x x         Navy Blue Karolina Opolska SKJ Trawers Warszawa POL
18 8         x   Abaya Wojciech Piasecki. SKJ Trawers Warszawa POL
18 9         x   Sibbett Wojciech Piasecki. SKJ Trawers Warszawa POL
19 0         x   Jadwisia Jan Rusiecki SKJ Trawers Warszawa POL
19 1         x   Linz Jan Rusiecki SKJ Trawers Warszawa POL
19 2 x           Lublin Jagoda Smoleńska jr90 SKJ Trawers Warszawa POL
19 3   x         Spinway Memento Jagoda Smoleńska jr90 SKJ Trawers Warszawa POL
19 4   x         Błyskawica Natalia Wrona jr90 SKJ Trawers Warszawa POL
19 5   x         Tacyt Natalia Wrona jr90 SKJ Trawers Warszawa POL
19 6           x Inchagrene Katerina Tumpachowa   CZE
19 7       x     Karla Jaroslav Hatla CZE
19 8       x     Kyrenejennallas Boy Jaroslav Hatla CZE
19 9         x   Grot Marcela Seda CZE
20 0   x         Jazz Jizi Cipra CZE
20 1   x         Oster Radka Dvorakova CZE
20 2   x         Damon Radka Dvorakova CZE
20 3   x         Doven Adela Svobodova CZE
20   x         Belfast Pavlina Surova CZE
4                    
20 5   x         Atilla III Jiri kornalik CZE
20 6   x         Gin Fizz Jiri kornalik CZE
20 7   x         Leader Martin Sokol CZE
20 8   x         Egon Martin Sokol CZE
20 9 x           Gunther As Marcela Seda CZE
21 0     x       Nepal Jarosław Pogodziński POL
21 1   x         Merido Ewa Pogodzińska
21 2 x           Mila Ewa Pogodzińska POL
21 3       x     Czarnolas Katarzyna Kokowska Sopot   POL
21 4   x         Enyman Katarzyna Kokowska Sopot POL
21 5     x       Ozon Agata Przybysz Sopot POL
21 6   x         Niagara Agata Przybysz Sopot POL
21 7   x         Imperiał Filip Kulikowski Sopot POL
21 8     x       Swojak Sylwia Pospieszna Sopot POL
21 9             Donna Sara Jerzy Krukowski Rakowiec POL
22 0             Certum Jerzy Krukowski Rakowiec POL
22 1 x           Czarodziej Sylwester Małecki Rakowiec POL
22 2       x     Glenberny du Leou Pascal Leroy   FRA
22       x     Eersteling du Leou Pascal Leroy FRA
3                    
22 4       x     Heglenoir Geve Neily Schorer FRA
22 5     x       Inscoumis de Rhullet Anne Laure Victor FRA
22 6       x     Top Gun. Daniel Dunst AUT
22 7           x IRIS DE JAMBLINNE GEOFFROY BEL
22 8     x       Dukat Aleksandra Lauk Budzyń POL
22 9   x         Faworek Martyna Kowalska Trawers POL
23 0 x           Doncaster Martyna Kowalska Trawers POL
23 1       x     Fordanser Paweł Rutkowski Eco-milk Kamionki POL
23 2   x         Szkrab Paweł Rutkowski Eco-milk Kamionki POL
23 4   x         Liwvorno Dominika Wolanowska Eco-milk Kamionki POL
23 5   x         Da Long Dominika Wolanowska Eco-milk Kamionki POL
23 6   x         Emisariusz Dominika Wolanowska Eco-milk Kamionki POL
23 7 x           La Coruna Dominika Wolanowska Eco-milk Kamionki POL
23 8         x   Jaskinia Paweł Warszawski Walewice   POL
23 9     x     Fazer Paweł Warszawski Walewice POL
24 0   x     Golden Lady Paweł Warszawski Walewice POL
24 1   x     Kruszyna Marcin Michałek Walewice POL
24 2   x     Magnolia Marcin Michałek Walewice POL
24 x       Grom Marcelina Gawrońska Walewice POL
24 4       x Julio Cesar Antonio Sanfelice   ITA
24 5     x   New York Maria Speransa   ITA
24 6     x   Skite Antonio Sanfelice   ITA
24 7 x       Mona Kamila Domańska Oxer Wtórek POL
24 8 x       Gonzo Dorota Zauszkiewicz Eco-milk Kamionki POL
24 9 x       Beginka Dorota Zauszkiewicz Eco-milk Kamionki POL
25 0     x   Gidran Noe Balazs Kaizinger   HUN
25 1   x     Gidran Sovanka Herczku Zsuzsa HUN
25 2       x Efez Julia Krzyżanowska   Jaroszówka POL
25 3   x     Salazar Judyta Bronowicka Jaroszówka POL

Wysłano dnia 09-06-2006 przez Marcin Konarski
 
Ciekawy artykuł? Kliknij:

Ciekawy artykuł?




Ankieta tego artykułu


TOYOTA Horse Trials - Strzegom 2006?






Głosy: 4 Opinie: 0


« Wyniki Ankiety »

Oceny artykułu


Aktualna ocena: 4.33

Twoja ocena:






Głosy: 3


Twój komentarz do tekstu Zawody / Imprezy: TOYOTA Horse Trials - Strzegom 2006 (22-25 czerwca) Komentarze są własnością ich twórców. Nie ponosimy odpowiedzialności za ich treść.

Komentowanie niedozwolone dla anonimowego użytkownika, proszę się zarejestrować

© 2003 - 2014, qnwortal.com © Arłamowski Investment