Festyn Hippoterapeutyczny na WTWK Partynice 2005 - fotorelacja
Data: 26-06-2005
Temat: Festyn Hippoterapeutyczny - Partynice


     W dniu 24 czerwca br., tj. w piątek, na Wrocławskim Torze Wyścigów Konnych Partynice odbył się festyn hipoterapeutyczny organizowany przez Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom i Młodzieży Niepełnosprawnej PEGAZ i ośrodek patronacki Polskiego Towarzystwa Hipoterapeutycznego OTTO-Prodent. Jak co roku w zabawie uczestniczyło wiele osób, zarówno tych bezpośrednio związanych z Końmi i Jeździectwem, jak i tych, którzy z naszymi "czworonogami" niewiele na co dzień mają do czynienia.

     Całość zainaugurowało powitanie gości oraz wręczenie honorowych nagród ufundowanych przez organizatorów Prezesowi fundacji PEGAZ i pani Dyrektor WTWK Partynice. Następnie odbyły się pokazy hipoterapi, mini-wyścigi, w których triumfowała Cyrolka (tr..Adam Suchorzewski) pod. Sabiną Kaszczyszyn. Dużym zainteresowaniem cieszył się kadryl ujeżdżeniowy z programem dowolnym z muzyką wykonany przez miejscowe amazonki oraz darmowe przejażdżki na koniach sportowych. Całość zwieńczyło gry i zabawy dla najmłodszych - bańki mydlane, szukanie podków, etc...

     Pozostaje mieć nadzieję, iż tego typu imprezy przyczynią się do popularyzacji hipoterapii, a tym, którzy do tej pory jeszcze tego nie zrobili, polecam lekturę artykułu pt. "Dla kogo hippoterapia a dla kogo nie", co poniektórym pozwoli uniknąć odpowiadania "eee... yyy..." na pytanie zadane przez dziennikarzy - "Po co jest hipoterapia?".

 

Zapraszamy do zapoznania się z fotorelacją z imprezy

 


Dla Jeździeckiego Centrum Informacyjnego: Patryk ArłamowskiWydrukowano z serwisu Jeździeckiego Centrum Informacyjnego
Adres artykułu http://www.qnwortal.com/artykul_409